CMTB1-63DC 4P DC සූර්ය MCB කුඩා පරිපථ කඩනය
නිෂ්පාදන විස්තර
CMTB1-63 DC MCB කුඩා පරිපථ කඩනය මඟින් විදුලි උපකරණ සහ අනෙකුත් පැටවුම් උපකරණ අධි බර සහ කෙටි පරිපථ ගැටළු වලින් ආරක්ෂා කළ හැකි අතර පරිපථ ආරක්ෂාව ආරක්ෂා කළ හැකිය. බොහෝ DC MCB නව ශක්තිය, සූර්ය PV වැනි සෘජු ධාරා පද්ධති භාවිතා කරයි. DC MCB හි වෝල්ටීයතා තත්වයන් සාමාන්යයෙන් DC 12V-1000V සිට වන අතර ශ්රේණිගත ධාරාව 63A දක්වා විය හැකිය.
| සම්මත | IEC/EN 60947-2 හඳුන්වාදීම |
| ශ්රේණිගත ධාරාව (A) | 1 ඒ - 63 ඒ |
| කණු | 4P |
| ශ්රේණිගත වෝල්ටීයතාවය Ue (V) | 1000V විදුලි මෝටරය |
| ශ්රේණිගත කළ සංඛ්යාතය | 50/60Hz (හර්ට්ස්) |
| ශ්රේණිගත කෙටි පරිපථ ධාරිතාව Icn | 6000 ඒ |
| පරිසර උෂ්ණත්වය | -20℃~+70℃ |
| වක්ර වර්ගය | ච |
| දූෂණ මට්ටම | 3 යි |
| උන්නතාංශය | ≤ මීටර් 2000 |
| උපරිම රැහැන් ධාරිතාව | මීටර් 25㎡ |
| ස්ථාපනය | 35mm DIN රේල් පීල්ල |
| එන රේඛා වර්ගය | ඉහළට |
වාසිය
1. කෙටි පරිපථ ධාරාවෙන් පරිපථ ආරක්ෂා කිරීම
2. අධි බර ධාරාවට එරෙහිව පරිපථ ආරක්ෂා කිරීම
3.ඉහළ බිඳීමේ ධාරිතාව
4.ලස්සන නිර්මාණයක් සහ ස්ථාපනය කිරීමට පහසුය
කණු
අයදුම්පත
DC MCB කුඩා පරිපථ කඩන යන්ත්ර MCB නව ශක්තිය, සූර්ය PV වැනි සමහර සෘජු ධාරා පද්ධතිවල බහුලව භාවිතා වේ.
අන් අය
ඇසුරුම්කරණය
ඇතුළත පෙට්ටියකට කෑලි 3ක්, පිටත පෙට්ටියකට කෑලි 60ක්.
පිටත පෙට්ටියක මානය: 41*21.5*41.5 සෙ.මී.
ප්රශ්නෝත්තර සහ පිළිතුරු
ISO 9001, ISO14001 කළමනාකරණ පද්ධති සහතික සමඟින්, නිෂ්පාදන ජාත්යන්තර CCC, CE, CB සහතික මගින් සුදුසුකම් ලබා ඇත.
ප්රධාන වෙළඳපොළ
MUTAI විදුලි සමාගම මැද පෙරදිග, අප්රිකාව, අග්නිදිග ආසියාව, දකුණු ඇමරිකාව, රුසියානු වෙළඳපොළ කෙරෙහි අවධානය යොමු කරයි.
ඇයි අපිව තෝරා ගන්නේ
දුරකථන: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








